Visos naujienos

Atsinaujinome ir logotipa, Ačiū hawkdesign kurie nupiešė :). Taipat juos pridėjome į naujus partnerius.

Nauja tinklapio išvaizda

Parašė Vokas

Hey! Taigi atsinaujinome tinklapio išvaizda ir pagerinom krovima! Su laikų rodys viska ka rodė ankstesniam dizaine ir daugiau.. 🙂

Žinomas serveris ONLY:AWP sugėdo, taip atsitiko dėl to kad duomenų bazė atsijunginėjo dėl nežinomos klaidos, nebuvo galima užregistruoti nauja serveri ir taipat ji laikyti ant tos pačios duomenų bazės. Taipat hostingo serverio operacine sistema buvo atnaujina į naujesnę versija ir atsitiko taip kad nebeatlaikė CS:GO serveris ir negalėjome jo įjungti po CSGO atnaujinimo. Dabar ties tuo yra visiškai viskas sutvarkyta, duomenų bazė nebeatsijunginės buvo perašyti operacinė sistema, kuri žymiai paspartins serverių krovima. Męs su administracija(Vadovais) dirbame naktim todėl viskas yra tvarkoma. Mums liko nedaug, sukelsime žemelapius, ikelsime reikalingus pluginus ir juos pertvarkysim. Norime praneši jog žaidžiant serveryje nebeišsisaugos jūsų renkami duomenys kaip (Pražaistas laikas, Rank, Killai ir t.t..) jeigu nebusite užsiregistravę paskyros mūsų serveryje, tai galite atlikti tik prisijungę prie https://cesozona.lt/ svetainės ir paspausti prisijungti. Prisijungus į serveri daug pasikeis, tad reikės iprasti :). Taipat dėl PREMIUM NARYSTĖS, turėtumete jau turėti kai serveris atsidarys. Planuojame sutvarkyti ir jau atrakinti keliu dienų bėgije :). Atsiprašome už nepatogumus..

UPDATE (CESOZONA # 5.5)

Parašė Vokas

Visų pirma norime įspėti visus serverio žaidėjus! Atnaujinimas turi nemažai naujų sistemų ir įvairių pataisymų. Turbūt būtų naivu tikėtis, jog nieko nepraleidome. Dėl šios priežasties prašome iš jūsų pusės žmogiškumo. Jeigu rasite bet menkiausią klaidą, tokiu atveju prašome apie klaidas pranešti Vadovams. Nepranešus apie klaidą ir ja sėkmingai naudojant, galime garantuoti, jog būsite susekti ir nubausti. Už stambių serverio klaidų išnaudojimą žaidėjus blokuojame visam laikui ir viska konfiskuojame. Tad prašome gerai pagalvoti ar verta taip daryti, nes visus metus, kiek projektas jau egzistuoja, šiuo klausimu NIEKAM nesuteikėme išimties. Nesuteikėme, nes paprasčiausiai mes taip susimokame sau už laiką, kurį skiriame padarytos žalos atstatymui. Ačiū už supratingumą ir linkime įdomios patirties atsinaujinusiame „ONLY:AWP“ serveryje! !saugoti Kadangi atnaujinimas pakeitė nemažai dalykų, tokiu atveju prašome dažniau panaudoti !saugoti komandą, kuri išsaugos Jūsų profilį! Tai apsidraudimas nuo nelaimingų atvejų, jeigu serveris dėl atitinkamų klaidų prarastų stabilumą. Bendra informacija serverio žaidėjams, • Žaidėjai, kurie turėjo „ADMIN“ privilegijas, juos konvertavome į „Vadovas“ privilegija. • Žaidėjai, kurie turėjo „VIP“ privilegijas, atgavo 1,500 kreditų. • Visi kas buvo užblokuoti taip ir liko. • Pašalintos visų autenfikuotos informacijos su discordu. • Šiuo metu tik administracija galės perkrauti žemelapį ar pakeisti. • Męs vėl įrašynėjame demo! • Mapus siusitęs automatiškai per steam workshop. Vien tik su mūsų pastangomis šis atnaujinimas nebūtų toks šaunus, todėl norime padėkoti kolegoms, kurie prisidėjo prie šio atnaujinimo ir jį padarė žymiai geresnį. Vienas iš šio atnaujinimo kaltininkų buvo Green, kuriam tikrai norime nuoširdžiai padėkoti už kiekviena nakti praleista serveryje ne tik testuojant bet dirbant ir prie serverio failų, įdėjų ir kodo! Taip pat norime padėkoti Stopas už nuostabų žemelapių rekomendacijas ir įdėjas. Taip pat asmeniškai noriu padėkoti hawkdesign kurie nupiešė nuostabų projekto logotipa. Taip pat didelis AČIŪ projekto komandai, kuri prisidėjo prie atnaujinimo testavimo. Be visų šių žmonių atnaujinimas nebūtų buvęs toks koks yra dabar! Rezultatu esame be galo patenkinti, kuriuo norime pasidalinti su kiekvienu iš Jūsų! Noriu taipat padėkoti pagrindiniui projekto įkurėjui Redvait kuris nenuleido ranku nuo projekto ir taipat apmokėjo visas saskaitas už serverius!

Turime paruošę jums top lentele jau ir svetainėje! https://cesozona.lt/topai.php/ Rodys topus pagal daugiausiai surinkta rank xp ir pražaista laika. Taipat pridėjome vadovu valdymo pulte žaidėjų valdyma jame galės užblokuoti arba užtildyti 24val.

Sukurėmė atsikira 💜CESO ZONA💜 Support discord serverį. Tai discord serveris kuriame galėsite matyti visas projekto veiklas ir susisiekti su projekto vadovais. Pakvietimas į discord Support serverį parašius VokĖ#8432 . Medalių sistema: Atlikus tam tikrus pasiekimus serveryje, kurie bus greitu metu įrašyti ir padaryti gausite per tam tikra laika apdovanojima. Discord serveryje rodys kas kokį medalį uždirbo, jeigu busite support discord serveryje, medalio rolę uždės Vadovas. Šiuo metu medaliu turime 7vnt.

PREMIUM NARYSTĖ 500VAL

Parašė Vokas

„Premium“ žaidėjų sistema. VIP statusą keičia premium žaidėjo paslauga, kuri yra administratoriaus ir VIP statuso junginys. Premium žaidėjo statusą sudarys privalumai ir žaidėjų baudimai. Paslaugos kaina keičiasi kadangi atsirado jau ir kreditų sistema. Dabar Premium narystės kaina svartoma todėl negalima dabar jos atskleisti. premium žaidėjo paslaugą bus aktyvuoti privalumai ne tik žaidimo serveryje, bet ir mūsų tinklapyje, bei mūsų „Discord“ serveryje! Aktyvavę paslaugą žaidimo serveryje, tuo pat metu tinklapyje gausite premium žaidėjo narystę ir medalius. Gavus narystę jūsų diskusijų vardas bus pažymėtas išskirtine spalva mūsų rodant serverio monitoriu ir kt.. Žaidėjas turintis premium žaidėjo narystę turės galimybę tiek pasigydyti, tiek suteikti pagalba kitiems žaidėjams. Turbūt iškilo vienas ir tas pats klausimas - tai koks tada skirtumas tarp premium žaidėjo lygių? Premium narystė turi galimybę bausti ir blokuoti žaidėjus, todėl tai skaitosi kaip pagalbinis administratorius. Paslaugos galiojimo laikas bus einamas tik tada kai esate prisijungę serveryje, taip jau buvo prabalsuota :). 500 valandų galiojimo laikas. Na šiam kartui tiek, siūlykit įdėjas Premium narystei!

UPDATE (CESOZONA # 5.6)

Parašė Vokas

Sutvarkytas Premium narystės laiko saugojimas. Sutvarkyta blokavimo ir mutinimo paskirties laikas. Premium nariams bausti žaidėja nieko nekainuos. Premium nariams pakeista PREMIUM-BOX kaina į 10krd. Ištrinti visi demo įrašymai. Krovimas dabar perspės kiek reikės laukti kol pakraus tinkama žaidėjo informacija.

Sukurėmė dar viena netikėta žaisliuka tai kad galėsite uždėti reputacijos taškų kitam žaidėjui ir siekti savo topus. Komandoje !info galėsite uždėti kitam žaidėjui +1 reputacijos takšą, uždėjus reputacijos tašką, kita karta galėsite skirti tik po 5 minučiu, Premium nariai galės skirti po 3 minučiu. Komandoje !top pridėjome dar viena lentele > Rodyti pagal daugiausiai turint reputacijos taškų. Info lentelę dabar užkraus per 5 sekundes. Pašalinome Registracija, dabar jinai bus nebereikalinga norint siekti rank ar taupyti pražaista laika ir kitus duomenys! Bet turėti Premium narystę ar dalyvauti konkursuose tai bus privaloma! Svetainėje https://cesozona.lt/topai.php/ pridėjome TOP 30 pagal daugiausiai surinktu reputacijos taškų.

UPDATE (CESOZONA # 5.7)

Parašė Vokas

Atnaujinta rank sistema, dabar rodys kiek gaunate už nužudymą XP. Sukurti serverio pranešimai. Premium nariams pridėtas chat tagas. Taipat prisijungus rodys kad Premium narys prisijungė. Serveryje įjungtas Rank Silver Boostas, Visi silveriai gaus 2x daugiau XP už nužudymą!

UPDATE (CESOZONA # 5.8)

Parašė Vokas

Sutvarkyta klaida kai ant spawn gaudavo deagle priskirta žemelapio. Sutvarkyta klaida kai per One-Taps fun raundus įėjus į meniu neperkraudavo ginklo. Nauja RTV sistema. !rtv komanda šiuo metu naudoti negalėsite nes nėra pilnai ištestuota ir parengta naudojimui :).

UPDATE (CESOZONA # 5.9)

Parašė Vokas

Ikeltas sourcemod. Ikeltas sourcebans. Ikeltas rtv. Nauji map: awp_gade awp_lego_2 awp_lego_2_shootout awp_lego_2013_ultimate_v1_csgo awp_lego_towers awp_summer_surf fy_poolparty Premium nariai negalės dabar bausti žaidėjo.

AWP (CESOZONA # 6.0)

Parašė Vokas

Atnaujinta Premium narystės komanda. Išimtas bausti žaidėja variantas. https://imgur.com/LpjypKf.png Raundo pradžios duodamas daiktas. https://imgur.com/i8ujNIy.png Pirkti daiktus. (Bus pildoma) https://imgur.com/aJETJzP.png Žaidimo apačioje per centra rodys už kiek prasidės ir koks fun raundas random budu paskirtas. https://imgur.com/3cZUuD8.png Žaidimo viršuje kairėj rodys kokie žaidėjai jūs dabar stebi. https://imgur.com/vRfS1qJ.png Nušovus Noscope rodys iš kiek atstumo jūs nušovėte ir duos +3xp už noscope. https://imgur.com/U0MpMIF.png Topuose rodys toliausiai nušauta noscope metrų. https://imgur.com/F1aIlal.png Nušautam rodys kiek jam atemė gyvybių raudonai. https://imgur.com/wCVPFAF.png

AWP (CESOZONA # 6.1)

Parašė Vokas

Sistemų pakeitimai. ★ Puslapyje pridėta sourcebans meniu. ★ Į logus rašys tikslų serverio pavadinima. ★ Sutvarkyta klaida dėl serverio laggų (Timer_Reload skirtas onetaps fun raundams). ★ Sukurtas naujas ONLY ZEUS raundas. ★ Kai fun raundas pasileis, tekstas apačioje bus rodomas koks tikslus fun raundas dabar vygdomas. ★ Serveris atsinaujins automatiškai. ★ Premium nariai už knife kill gaus +10hp. ★ Meniu_Failed dabar rašys kodėl buvo pakeistas langas. ★ mp_freezetime pakeistas į 1 ★ Ištrinta admin_music sistema. ★ Paslaugos išjungtos, naudoti !premium komanda galėsite tokia pat komanda suvedus kaip !p. Dvikovos sistema. Paskutiniams dviems likusiams CT ir TR išlys lentelė pasirinkti ar nori sudalyvauti dvikovoje su tam skirtu random budu išrinktu fun raundu. Abu žaidėjai kol renkasi, sulėtins ir atims visus turimus ginklus. Vienas žaidėjas paspaudęs Nesutinku, ginklai bus gražinti ir pagreitins žaidima. Pasirinkus abiems Sutinku, paskirs Fun raunda iki raundo pabaigos. https://imgur.com/xE8VFLI.png Didėlis Ačiū @Stopas (Admin) ir @𝔊𝔯𝔢𝔢𝔫 už pagalba testuojant ir prisidėjus prie sistemos kurimo. Parašiuto sistema. Tik premium nariams yra leidžiama su E mygtuku leistis lėtai nuo aukštai esančio objekto. Naujoko sistema. Serveryje žaidėjas nepražaidęs 1 valandos, prisijungus rašys kad žaidėjas yra naujokas. Naujokai gaus 2x daugiau XP jei yra išjungtas Rank Silver boostas serveryje.

Kai kurie mūsų
nuostabūs partneriai